Základní informace

Jubilejní 10. ročník turnaje Schmolz + Bickenbach Bělá Cup 2015 se uskuteční v termínu od 3. - 5. července 2015 v areálu městského koupaliště v Bělé pod Bezdězem.
Letošní ročník je opět zařazen do série turnajů EBHT, takže pod hlavičkou Evropské házenkářské federace se můžeme jistě těšit na příjezd evropských týmů.

KATEGORIE
Turnaj se odehraje ve dvou kategoriích, mužské (max. 32 týmů) a ženské (max. 24 týmů).

SYSTÉM TURNAJE
Bude upřesněn později podle počtu přihlášených družstev. (později v ROZLOSOVÁNÍ)

STARTOVNÉ
Startovné je 1.850,- Kč (v ceně je CD s fotkami z turnaje, které všechny týmy obdrží poštou po skončení turnaje - ukázku fotografií z loňského ročníku si můžete prohlédnout ve fotogalerii) + 500,- Kč kauce (kauce bude družstvu vrácena po regulérním odehrání celého turnaje, tj. nastoupí ke všem svým zápasům vč. posledního zápasu o umístění a zúčastní se vyhlašování výsledků. Družstva, která budou ubytována ve škole a způsobí škodu, tuto kauci neobdrží. Více PŘIHLÁŠKA TÝMŮ).

V případě, že se družstvo po zaplacení startovného a kauce a po zveřejnění rozlosování turnaje z tohoto ještě před jeho zahájením odhlásí, nebudou tyto prostředky vráceny. Výjimkou je případ, kdy bude moci naskočit náhradní tým (již dříve přihlášený) či nově přihlášený tým a nebude tak narušen systém turnaje. Peníze za ubytování tým nazpět dostane.

OBČERSTVENÍ
Letošní ročník nebude jiný jako ty předešlé ročníky. Připravujeme klasické pokrmy jako jsou klobásy, guláš apod., v posledních ročnících úspěšnou nabídku hotových jídel včetně vegetariánských. Jistě si všichni při výběru jídla přijdou na své.
Samozřejmostí je ranní servis - káva, čaj, koláče a vyprošťovací polévka
Přísun tekutin zajištěn!!! Připravujeme překvapení pro milovníky koktejlů :-)

NABÍDKA UBYTOVÁNÍ
Pro týmy nabízíme dvě možnosti ubytování:
a) třída, cena 750,- Kč/noc/družstvo
b) vlastní stany, cena 70,- Kč/noc/osoba ve stanu.

Obě školy (nová a stará) se nachází cca 1 km chůze od sportovního areálu, zahrada pro postavení stanů je u staré školy, tzn. cca 1 km od areálu. Ubytování si týmy objednávají při vyplňování přihlášky, závazně bude vybrané ubytování zajištěno až po zaplacení startovného, kauce a nákladů za ubytování. Kapacita je omezená, proto neváhejte s objednáním resp. placením ubytování.
V průběhu turnaje funguje kyvadlová doprava, kterou se v případě nouze dostanete ke staré či nové škole. Ceník dopravy a kontakt na řidiče bude k dispozici při vstupu do areálu.

Upozorňujeme všechny účastníky turnaje, že v areálu sportoviště tzn. v areálu celého přírodního koupaliště je přísný zákaz stavění vlastních stanů a jiných přístřešků pro složení hlavy. V případě, že některý z týmů tento zákaz poruší, bude vyloučen z turnaje.


PŘÍJEZD DO BĚLÉ POD BEZDĚZEM
Od Prahy po rychlostní komunikaci R10, exit č. 46 Průmyslová zóna, dále pak směr Česká Lípa. Po výjezdu z Mladé Boleslavi projedete kolem nedostavěného motorestu po pravé straně, po cca 2 km je bohužel uzavřená příjezdová silnice do Bělé p. Bezdězem. Musíte proto použít další příjezd, kolem benzinové pumpy po pravé straně. U Sokolovny (po pravé straně) na křižovatce doleva a po cca 1 km klesání uvidíte po pravé straně přírodní koupaliště, kde se turnaj koná.
 


© Bělá CUP 2015 | vytvořil F&S design